Peleshi në tavolinë me Zoton, Balliu: Inceneratorët kanë drejtuar dhe drejtojnë çdo eksponent të qeverisë

Peleshi në tavolinë me Zoton, Balliu: Inceneratorët kanë

Ish-deputeti demokrat  Klevis Balliu ka publikuar në faqen e tij në rrjetin social “Facebook” foto të Ministrit aktual të Mbrojtjes Niko Peleshi me personazhin e shumë përfolur të korrupsionit me inceneratorët Klodian Zoto.

Shefi i Organizimit në PD në një shënim bashkëngjitur  fotove në fjalë thekson se

“Inceneratorët kanë drejtuar dhe drejtojnë çdo eksponent të qeverisë.

Peleshi në tavolinë me Zoton, Balliu: Inceneratorët kanë

Niko Peleshi është një tjetër nyje e rëndësishme e funksionimit të korrupsionit.

Zoti Peleshi sa herë keni udhëtuar ju me Klodian Zoton, në Itali?”, shprehet Balliu.

EMISIONET