“Po dil ore marsh malet, udha e mbarë!”, çfarë po ndodh mes çiftit Luizi- Kiara kaq papritur?

“Po dil ore marsh malet, udha e mbarë!”, çfarë po

Luizi dhe Kiara kanë qenë ditën e djeshme duke biseduar me njëri-tjetrin dhe duke menduar se si do të silleshin nëse do ishin jashtë shtëpisë.

Ndërkohë që çifti kanë bërë planet se çfarë veprimesh do të bënin pasi të ishin zgjuar nga gjumi i drekës, një moment Kiara i thotë Luizit “dil ore, marsh malet”.

Sigurisht që kjo ishte në kontekst shakaje dhe me rifutjen e saj Kiara ka filluar kujdeset dhe sillet shumë më mirë me Luizin.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A të ishim në shtëpi tani. 

Kiara: Është ai momenti që je çuar nga gjumi i drekës, shikon pak televizor, ha ndonjë gjë pasdite.

Luizi: Jo unë do shof televizor se ti je me shpinën.

Kiara: Ore ti.

Luizi: Hhh moj se me shpinë se po bën punët… Para se unë të them unë po dal. 

Kiara: Po dil ore marsh malet, Udha mbarë. Po dal edhe unë!

Ndryshe, Kiara dhe Luizi i kane bere te shpeshta keto biseda kinse jane jashte shtepise se Big Brother Vip Albania dhe ndodhen ne shtepine e tyre duke krijuar situata imagjinare qe mund te ndodhin.

Keshtu ata mundohen te njohin njeri tjetrin pak me shume se si mund te jene jashte shtepise pasi eshte e pamundur qe ne kete loje te bejne biseda si do deshironin per shkak te priatesise, megjithese lidhja e tyre po shkon mjaft bukur pasi ka kater muaj qe jane njohur brenda lojes dhe kane krijuar lidhjen e dashurise.

EMISIONET