Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Konsujt e Nderit, në 3 vite Shoqata bilanc mbresëlënës dhe rritje roli

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Read previous post:
Dako për Durrësin premton ulje 30% e taksës së pasurisë për bizneset

Close