Ora Ekonomi

Çdo të hënë ora 22:00

Çdo javë në Ora News, analiza ekonomike e javës, në Shqipëri dhe botë. Të ftuar ekspert të ekonomisë në një debat mbi shifrat ekonomike në vend.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Ora Ekonomi 15 Dhjetor 2014

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter