Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe moderatorja e "Mos i fol shoferit" Rudina Dembacaj kanë një të përbashkët. Të dy kanë lindur me datën 4 korrik dhe janë shenjë horoskopi, gaforrja.

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meco, e ftuar për puntatën e vitit të ri në "Mos i fol babagjyshit" në Ora News ka rrëfyer se ai mund të aspirojë që të vijojë në rrugën e spektaklit për tu bërë showmen dhe këtë e tregon me fakte.

Rudina Dembacaj: Është thënë, por unë nuk aspiroj që të bëhem kryeministre.

Sonila Meço: Mund të aspirojë ai të bëhet showmen dhe më ngjan që kjo e dyta po realizohet. Hap televizionin, portalet, dialogjet, one man show, i paska shenja. 

/Ora News.tv/