Përfshihet nga flakët një banesë në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë.

Sipas Policisë, nga zjarri nga vetëm dëme materiale, ndërsa shërbimi zjarrëfikës po punon për shuarjen e tij.

Policia: Më datë 20.11.2020, rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B.L., 54 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e forcave zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.