Vllaznia barazon me Flamurtarin, veriorët rrezikojnë në Playoff

Vllaznia nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 ndaj Flamurtarit në Loro Boriçi, në atë që ishte edhe ndeshja e fundit në kampionat për këtë sezon.
Skuadra veriore e mbylli në vendin e 8-të kampionatin, dhe do të ndeshet në fazën e Playoff me Besëlidhjen e Kategorisë së Parë.
Ndeshja do të jetë e vlefshme për një vend në Superiore vitin e ardhshëm.
Foto: LSA

FOTOGALERI TJERA

“Masakër” në Bejrut
04/08/2020 - 20:34
Duke pritur perëndimin
02/08/2020 - 21:30