Vildane Zeneli në lidhje me djalin e Ardit Gjebreas? Merret vesh e vërteta

Prej shumë ditësh në mediat rozë po qarkullon lajmi mbi marrëdhënien e Vildane Zeneli dhe djalit të këngëtrarit, Ardit Gjebrea, Jon.

A ishin të vërteta këto fjalë  apo jo ka qenë vetë Joni dhe Vildania të cilët kanë treguar njëher e mirë si qëndron e vërteta.

Nëpërmejt një Instastory Joni ka thënë se me Vildanen janë miq prej 10 vitesh dhe mes tyre nuk ka më shumë se një miqësi.  Ky postim është ripostuar dhe nga modelja seksi, Vildania e cila falenderon Jonin për këtë shpjegim të hollësishëm që ka bërë.

EMISIONET