Një striptiste nga Meksika është shfaqur në një video duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri.

Videoja është bërë shumë virale në rrjetet sociale, dhe numëron plot 10 milionë shikime në Tëitter.

Një funeral i pazakontë, ku shfaqen persona që i japin lamtumirën e fundit me vajtime, dhe nga ana tjetër shfaqen njerëz që këngojnë në kor dhe ngrejnë duart.

Ndiqni videon e pazakontë për më shumë detaje