Video që është bërë virale! Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vëmendjen e të gjithëve

Video që është bërë virale! Kërcimi i djalit

Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i lënë të gjithë të ftuarit gojë hapur.

Pamjet e publikuara shihet djali duke bërë lëvizje si një balerin profesionist. Video është publikuar nga një dasmor ku shkruan: Tani u bë dasma e tij sepse motra sapo u martua.

Kjo video ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në të gjithë botën. Për më shumë ndiqni videon:

EMISIONET