Shqiptarja me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale duke ndarë foto dhe video të ndryshme me fansat e saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video interesante ku shihet duke vallëzuar me tezen e saj nën ritmet tradicionale shqiptare.