Një sherr mes dy femrash në El Salvador po bën xhiron e rrjetit në të gjithë botën.

Teksa femrat shkëmbenin grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën në lojë futet edhe një qen.

Për tu hakmarrë ndaj asaj që po sulmonte zonjën e tij, kafsha i ul pantallonat duke e turpëruar në mes të rrugës.

/a.r,OraNews