Pas Cristiano Ronaldos, nuk i shpëton infektimit nga Covid-19 as një tjetër emër i madh i futbollit botëror.

Po flasim për Ronaldinhon, i cili ka rezultuar pozitiv në testin e kryer.

Jam mirë, nuk kam fare simptoma“, shprehet me anë të një video të postuar në rrjetet sociale 40-vjeçari, ish-futbollisti i PSG, Barcelonës dhe Milanit.