Bernard Berisha, e ka festuar në mënyrën më të mirë të mundshme ditëlindjen! Shqiptari i Kosovës, mbushi ditën e djeshme 29-vjeç, teksa shkëlqeu në përballjen e sotme ndaj Ufa-s të vlefshme për kampionat, duke realizuar dopietë dhe duke asistuar në triumfin 3-1.

Ish-futbollisti i Besës së Kavajës dhe Skënderbeut, ishte futbollisti më i mirë në fushën e lojës, duke bërë diferencën.

Ja golat: