Vidal përfundon vizitat mjekësore, tani pritet firma me Inter

Vidal përfundon vizitat mjekësore, tani pritet firma me Inter

Arturo Vidal përfundon vizitat mjekësore.

Tani mungon vetëm firma mbi kontratë që mesfushori kilen të quhet futbollisti më i ri i Inter, përcjell Ora News.

Kontrata e re do të firmoset nesër dhe do të lidhë ish futbollistin e Barcelonës me zikalktrit për 2 vjet me opsionin për një vit të tretë, raportojnë mediat italiane.

Më në fund, Antonio Contes I plotësohet dëshira më e madhe e merkatos së verës.

Më herët, Vidal ka veshur edhe fanellat e Juventus dhe Bayern Munchen. /A.R, OraNews

EMISIONET