Zjarr në qendrën e të moshuarve në Kavajë, 1 i plagosur

Një qendër për të moshuar në Kavajë është përfshirë nga flakët.

Zjarri dyshohet se ka rënë aksidentalisht.

Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.   

Zjarri është shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET