VIDEO/ Zbulohet depo armësh në Vlorë, gjenden pistoleta, kallashnikovë dhe mina

Policia e Vlorës ka zbuluar një godinë në lagjen ‘10 korriku’, në të cilën ndodhen armë, mina e targa.

Siç shihet edhe në pamje në një moment dallohet kur ekspertët e kriminalistikës kanë në duar një prej armëve, ndërsa në anë qëndrojnë targa.

Deri më tani raportohet për një person të arrestuar.

EMISIONET