VIDEO/ Krimi që tronditi Pogradecin, Berisha: Kriminelët e partisë dhe narko-policia janë bashkë

Ish-kryeministri Sali Berisha, reagoi për krimin që tronditi pak ditë më parë Pogradecin.

Qyteti u shndërrua në një ‘Far Uest’, pas përplasjes së armatosur që la të plagosur Alted Olldashin.

Berisha shkruan se kriminelët e partisë dhe narko-policia janë bashkë në krim.

“Kriminelët e partisë dhe narko-policia në Pogradec janë bashkë në krim! Ndiqeni sipas dëshirës videon,” shkruan Berisha.

EMISIONET