U përplas nga motori, ndërron jetë në spital 63-vjeçarja, arrestohet shoferi

U përplas nga motori, ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë në spital, 63-vjeçarja që u aksidentua pasditen e sotme në Elbasan

Zymrie Aqifi, u aksidentua pasditen e sotme në  Elbasan, tek Unaza dhe nuk ka arritur t'i mbijetojë plagëve të marra.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të motorit. 

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 16:54.

EMISIONET