Tifoz i Romës, vjen në Tiranë për të ndjekur ndeshjen zv.presidenti i Parlamentit Evropian, ja kush e priti

Tifoz i Romës, vjen në Tiranë për të ndjekur ndeshjen

Analisti Ilir Kulla ditën e sotme është takuar me zëvendës Presidentin e Parlamentit Evropian Fabio Massimo Castaldo, mesa duket ka ardhur për të ndjekur ndeshjen që ditën e nesërme mes Romës dhe Feynoord që do të luhet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë

Kulla ka shpërndarë një foto krah Castaldo, ku thotë se k i fundit është tifoz i klubit të futbollit ‘Roma’.

“Përshëndetje e ngrohtë miku im i mirë dhe i vjetër Fabio Massimo Castaldo, Zëvendës Presidenti i Parlamentit Evropian, një tifoz i madh i klubit të futbollit Roma.”- shkruan Kulla.

EMISIONET