Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë blu

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Grida Duma

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka thirrur në selinë blu deputetët e rinj që dolën fitues nga zgjedhjet e 25 prillit dhe kandidatët për deputetë. Temë kryesore e takimit është situata post-zgjedhore dhe strategjia që do të ndjekë PD për të mos njohur zgjedhjet e 25 prillit.

Dje Basha zhvilloi një takim me drejtuesit dhe sekretarët e degëve të PD, ku u tha se zgjedhjet e 25 prillit nuk do të njihen për shkak të standardeve jo të plotësuara dhe për shkak të manipulimeve.

Foto LSA

 

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Grida Duma
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Ervin Salianji
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Enkelejd Alibeaj
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Agron Gjekmarkaj
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Dhurata Çupi
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Alfred Rushaj

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Edmond Spaho

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Flutura Açka

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratëTek takimi me Bashën, kandidatët demokratëTek takimi me Bashën, kandidatët demokratëTek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Helidon Bushati

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Bardh Spahia

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Belind Këlliçi

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Aldo Bumçi
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Xhelal Mziu

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Tomor Alizoti

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratëTek takimi me Bashën, kandidatët demokratëTek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Jorida Tabaku

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë

Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Ivi Kaso
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Grida Duma
Tek takimi me Bashën, kandidatët demokratë
Ori Nebiaj

EMISIONET