Durrës/ Shpërthim në pikë shitjeje gazi,dëmtohen dy punonjësit

Durrës/ Shpërthim në pikë shitjeje gazi,dëmtohen dy
Ne foto: Vendi ku ndodhi shperthimi

Shpërthim në një karburant në afërsi të mbikalimit të Shkozetit, informon gazetari i Ora News, Mark Bruga

Ngjarja është raportuar rreth orës 11:00, në lagjen nr.14 Durrës.

Në një pikë shitjeje, si pasojë e rrjedhjes së gazit ka shpërthyer një bombël gazi.

Durrës/ Shpërthim në pikë shitjeje gazi,dëmtohen dy

Për pasojë janë dëmtuar punonjësit e pikës së shitjes, shtetasit R. K., 25 vjeç dhe E. K., 41 vjeç, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën, informon policia e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Durrës/ Shpërthim në pikë shitjeje gazi,dëmtohen dy

 

EMISIONET