Shokët që shëtisnin me skaf së bashku në jug, që u kthyen në armiq të betuar...

Shokët që shëtisnin me skaf së bashku në jug, që u

Ervis Martinaj dhe Leonard Duka, dy shokët që dikur drejtonin biznesin e Lojrave te Fatit në Shqipëri, shfaqen në këtë foto së bashku.

Ata janë duke shëtitur së bashku me skaf në jug të Shqipërisë, sipas një foto të publikuar nga VNA.al

Por shumë shpejt dashuria dhe bashkëpunimi i tyre është venitur, pasi mes tyre nisi një luftë e tmershme për të asgjësuar njëri-tjetrin.

Të dy personat filluan të kontraktonin vrasës me pagesë, kontrata këto që  tashmë janë bërë objekt hetimi nga ana e SPAK.

EMISIONET