Shkrumbohet ‘Fiati’ në Vlorë, makina ishte e parkuar prej kohësh

Shkrumbohet ‘Fiati’ në Vlorë, makina ishte e parkuar prej

Një makinë është shkrumbuar totalisht në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës.

Makina tip ‘Fiat’ dhe pa targa ka qenë e parkuar në atë zonë prej kohësh.

Ndërkohë kanë qenë banorët të cilët kanë njoftuar zjarrfikësit, që kanë bërë te mundur shuarjen e flakëve, por makina  është djegur totalisht.

Në vendgjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit që i ka vendos flakën.

EMISIONET