Sherr mes dy familjeve në Pukë, 4 persona përfundojnë në spital, njëri në gjendje të rëndë

Përfshihen në konflikt dy familje në fshatin Gjegjan të Pukës.

Mësohet se në konflikt e sipër janë përdorur dhe mjete prerëse, këmesë.

4 nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak të dëmtimeve në pjesët e ndryshme të turpit.

Sakaq mësohet se të dëmtuarit janë anëtar nga dy familjet.

Një nga personat e lënduar më rënde, në spital me dëmtime dhe bashkëshortja e tij.

Policia ndodhet në vendngjarje, teksa po heton për shkakun e konfliktit.

Konflikti mes dy familjeve mendohet të jetë i vjetër.

EMISIONET