Sherr banal në një lokal në Elbasan/ Rrëzohet nga shkallët 41-vjeçari, dyshohet se është në koma

Një sherr banal ka ndodhur midis dy personave në një lokal, në afërsi të postës në lagjen "Vullnetari" në Elbasan.

"Shtetasi A.Q, 41 vjeç, pas një konflikti  fizik të  çastit me një person ende të paidentifikuar, është rrëzuar në shkallët e lokalit e për pasojë  është dëmtuar në kokë  dhe po transportohet për në spitalin e traumës në Tiranë për ndihmë mjekësore më të specializuar", njofton Policia.

Paraprakisht dyshohet se i lënduari ka përfunduar në koma. Autori dyshohet se ka qenë nën efektin e alkoolit

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje  po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe  identifikimin e autorit.

Sherr  banal në një lokal në Elbasan/ Rrëzohet nga

EMISIONET