Rama: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni

Rama: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni

Kryeministri Rama ka uruar besimtarët myslimanë në ditën e Fiter Bajramit.

Ai ka zgjedhur që urimin e tij ta bëjë përmes një videoje dhe këngës së kënduar nga Rosela Gjylbegu.

Krahas videos kryeministri Rama shkruan: "Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni."

EMISIONET