Plagosje me sende të forta në Krrabë, ngjarja pas një konflikti mes dy personave

Plagosje me sende të forta në Krrabë, ngjarja pas një
Foto ilustruese

Një plagosje me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Krrabë.

Policia e Tiranës njofton se si pasojë e një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi  Gj. M. ka goditur me sende të forta shtetasin A. G., i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET