Përplasen dy makina në Rrugën e Arbrit, plagosen drejtuesit

Përplasen dy makina në Rrugën e Arbrit, plagosen drejtuesit
Ilustruese

Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në Rrugën e Arbrit.

Policia bën me dije se janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

EMISIONET