Përfshihet nga flakët apartamenti në katin e tetë në Lezhë, dërgohet në spital gruaja

Një apartament në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Zjarri u shfaq në katin e 8-të të një pallati në rrugën Shtraus, ndërsa menjëherë ka mbërritur zjarrfikësja e cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

KETU LAJMET MINUTE PAS MINUTE

Fatmirësisht nga zjarri nuk pati dëme në njerëz.

Në banesë ndodhej një zonjë e cila mori lëndime dhe u dërgua në spitalin rajonal te Lezhes pa rrezik për jetën.

Përfshihet nga flakët apartamenti në katin e tetë në

Përfshihet nga flakët apartamenti në katin e tetë në

EMISIONET