"Për një muaj ta nxjerr në pushtet" Pregapuca: Tom Doshi ka më shumë të djathtë se PD-ja

I ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV Ora, analisti Amarildo Pregapuca u shpreh se Shqipëria më shumë se sa për Edi Ramës dhe Partinë Socialiste ka nevojë për një reformim të së djathtës.

Pregapuca: Shqipëria më shumë se sa për Edi Ramës dhe Partinë Socialiste ka nevojë për një reformim të së djathtës.

Më bëri përshtypje një fjalë e Tom Doshit që tha ma jep PD-në dhe për një muaj në pushtet. Duket sikur një shaka, por mendoj se Tom Doshi ka më shumë të djathtë se PD-ja, se një fjalë që e thotë, e thotë kështu.

 

EMISIONET