PAMJET/ Me armë dhe mina me vete, arrestohet një person në Vlorë

Një person është arrestuar në Kaninë të Vlorës, në lagjen "Hajro Cakërri", pasi është kapur me armë zjarri me vete, dhe mina me telekomandë.

Personi në fjalë po shoqërohet në këto momente në komisariatin e Vlorës teksa pritet të mësohet më tepër.

Ende nuk dihet nese ky shtetas do i shiste apo do i perdorte ne ndonje atentat.

PAMJET/ Me armë dhe mina me vete, arrestohet një person në

PAMJET/ Me armë dhe mina me vete, arrestohet një person në

EMISIONET