PAMJET/ “Hakmarrja” me tritol, në fasadën e jashtme të pallatit te banesa e Ilir Koçiljas shkruhet: “Endacaku vrasës”!

Zbardhen detaje të reja nga shpërthimi me lëndë plasëse te banesa e Ilir Koçiljas në Durrës.

Shpërthimi te banesa e Ilir Koçiljas, në fasadën e jashtme të pallatit është shkruar “endacaku vrasës”.

PAMJET/ “Hakmarrja” me tritol, në fasadën e jashtme

Lidhur me ngjarjen e djeshme mësohet se policia ka siguruar pamjet e kamerave të sigurisë, ku është pikasur dhe autori i dyshuar i veshur me kapele dhe kapuç.

Më 14 shkurt, Ilir Koçilja vrau me thikë fqinjin e tij Halil Koka, për një vend parkimi.

EMISIONET