Ndihen lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnitudë dhe epiqendra

Ndihen lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnitudë dhe

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë.

Sipas të dhënave paraprake tërmeti ishte me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Tërmeti ka pasur një thellësi prej 10 kilometrash, rreth 60 kilometra larg Durrësit dhe 8 kilometra pranë Lezhës.

EMISIONET