Me plagë thike në gjoks dhe dorë, 16-vjeçari mbërrin i plagosur në spitalin e Sarandës

Me plagë thike në gjoks dhe dorë, 16-vjeçari mbërrin

Një adoleshent ka mbërritur i plagosur në spitalin e Sarandë.

Siç bëhet e ditur, në urgjencë është paraqitur me dy plagë thike 16 vjecari P. Lapa.

I mituri ka një plagë në gjoks dhe një dorë, por merr ndihmën e parë në spitalin e Sarandës.

Ngjarja dyshohet te ketë ndodhur në lagjen nr. 2.

Policia ndodhet në vendngjarje për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të saj.

EMISIONET