Makina në ecje përfshihet nga flakët në afërsi të Liqenit Artificial

Një makinë në afërsi të Liqenit Artificial ka marrë flakë në ecje.

Sipas njoftimit të policisë, dyshohet se shkak ka qenë një defekt teknik. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:40 dhe automjeti është në pronësi të shtetases B. M.

Mësohet se nga zjarri ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET