Lezhë/ Merr flakë makina në ecje, vetëm dëme materiale

Lezhë/ Merr flakë makina në ecje, vetëm dëme materiale
Foto Ilustruese

Një makinë tip “Fiat”, ka marrë flakë, ndërsa ishte në lëvizje.

Polcia bën me dije se drejtuesi i mjetit ishte shtetasi K.Ll., 22 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, ndërkohë raportohet vetëm për dëme materiale.

“Rreth orës 20:10, në fshatin Rraboshtë,  Lezhë, ka marrë flakë në ecje mjeti tip " Fiat" me drejtues shtetasin K.Ll., 22 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, ku ka vetëm dëme materiale.”, njofton policia. 

 Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET