Lezhë/Makina përplaset me motorin, plagoset një person, në gjendje të rëndë shëndetësore

Lezhë/Makina përplaset me motorin, plagoset një person, në

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Shtraus" në Lezhë.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se një motor është përplasur me një fouristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

I plagosuri është dërguar në spital dhe mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po merret me rrethanat e aksidentit.

EMISIONET