Kavajë/ 4 të mitur rrezikojnë të mbyten në Vilë-Bashtovë

Kavajë/ 4 të mitur rrezikojnë të mbyten në

Pasditen e sotme (3 Korrik) në urgjencën e Kavajës janë, 4 shtetas të mitur, të moshave 11, 12 dhe dy nga 13 vjeç, të cilët duke notuar në Vilë Bashtovë, kanë rrezikuar të mbyten.

Stafi i urgjencës mjekësore të Kavajës i ka transportuar 4 të miturit në spitalin e Durrësit, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET