Kapet një sasi paundësh në portin e Durrësit, ishin fshehur në një furgon

Kapet një sasi paundësh në portin e Durrësit, ishin fshehur

Një sasi e konsiderueshme paundësh britanikë janë kapur mbrëmjen e sotme në portin e Durrësit.

Shuma e parave është kapur në një furgon të ardhur nga Italia.

Mësohet se furgoni ku ndodheshin paratë kishte ardhur me tragetin e sotëm.

Ai u kontrollua në vijën në dytë me dhe në këtë moment janë gjendur paundët.

Akoma nuk dihet se kush është personi apo personat në zotërimin e parave.

EMISIONET