Kamëz, 6-vjeçarja bie aksidentalisht nga kati i dytë i banesës

Kamëz, 6-vjeçarja bie aksidentalisht nga kati i dytë i

Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET