FOTO-Lajmi/ Misteri i motorit të braktisur në Lanë, nisin hetimet

FOTO-Lajmi/ Misteri i motorit të braktisur në Lanë, nisin hetimet

Një motor i braktisur është gjetur brenda lumit të Lanës gjatë pasdites së sotme.

Motori është gjetur në zonë mes pallateve 'Agimi' dhe atyre 'Shallvareve' në kryeqytet.

Nuk dihet ende nëse motori është braktisur apo te ketë ndodhur ndonjë aksident.

Siç shihet nga fotot e fotografit Malton Dibra të Agjencisë LSA, në zonë mbërritën edhe efektivë policisë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë.

EMISIONET