FOTO/ Dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi, ja kush janë autorët, largohen me vrap nga vendngjarja

FOTO/ Dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi, ja kush janë autorët,

Mëngjesin e sotëm është dhunuar me mjete të forta avokati Sokol Mëngjesi. Ai u sulmua në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, sapo kishte çuar djalin në kopësht.

Dhunuesit e avokatit ishin të veshur me rroba të zeza dhe mbanin kapele në kokë, ndërsa BalkanWeb ka siguruar pamjet e dy prej autorëve të dyshuar.

Ata shfaqen duke u larguar me vrap pasi kanë goditur me doreza hekuri avokatin, i cili ndodhet në intubim në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia, disa orë pas ngjarjes ka shoqëruar dy persona, që po merren në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë.

FOTO/ Dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi, ja kush janë autorët,

EMISIONET