EMRAT+FOTO/ Dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi, ja kush janë autorët

EMRAT+FOTO/ Dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi, ja kush janë autorët

Mëngjesin e sotëm është dhunuar me mjete të forta avokati Sokol Mëngjesi.

Ai u sulmua në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, sapo kishte çuar djalin në kopësht.

Dhunuesit e avokatit ishin të veshur me rroba të zeza dhe mbanin kapele në kokë, ndërsa janë publikuar edhe emrat dhe fotot e autorëve të dyshuar.

Romario Tabaku, Elton Kasaj, Drivald Alia dhe Dorian Alia janë autorët e dyshuar që kanë dhunuar avokatin e Sokol Mëngjesit. 

Policia, disa orë pas ngjarjes ka shoqëruar dy persona, që po merren në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë.

 

 

EMISIONET