E papritur/ Dielli zhduket dhe bregdetin në Durrës e mbulon mjegulla, ikin pushuesit. Shikoni videon

Bregdeti i Durrësit është mbuluar nga mjegulla rreth orës 14:00, edhe pse temperaturat janë të larta, dhe plazhet ishin të mbushura me pushues. Mjegulla që pushtoi disa plazhe të Durrësit i shqetësoi pushuesit.

E papritur/ Dielli zhduket dhe bregdetin në Durrës e mbulon mjegulla,

Mjegulla ka pushtuar gjithë vijën bregdetare dhe hapësirën përreth duke krijuar një pamje të pazakontë për sezonin veror, ndërsa vetem një orë më parë dielli shkëlqente në qiell.

E papritur/ Dielli zhduket dhe bregdetin në Durrës e mbulon mjegulla,

Pamjet tregojnë detin e mbuluar nga mjegulla ndërsa duket shumë pak rëra dhe çadrat e vendosura.
Veç bregdetit kjo mjegull ka filluar të prekë dhe qendrën e qytetit të Durrësit.

EMISIONET