Dikur me Ramën në fakultet, Petri Bozo: Punën e kemi ngritur me djersën tonë

Dikur me Ramën në fakultet, Petri Bozo: Punën e kemi ngritur me

Petri Bozo, regjisori dhe producenti i mirënjohur shqiptar, ka qenë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora për të rrëfyer jetën e tij nëpërmjet 10 fotove, në rubrikën "N'kujtime".

Teksa tregoi gjatë intervistës se ka qenë në një fakultet me Ramën vite më parë, autori dhe moderatori u ndal pak tek kjo çështje, për t'a pyetur se si ka qenë Rama në marrëdhënie me Petrin dikur që ishte njeri i thjeshtë dhe sot që është kryeministër për të tretën herë.

"Shumë mire. Sot është tjetër pozicion ai. Ne jemi tipa që duhet t'i varemi në qaf dikujt se punën e kemi ngritur me djersën tonë. Kështu që e ruajmë si një raport qe sa herë jemi përballë njeri-tjetrit, salutohemi me mall dhe kaq"- u shpreh ai.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

EMISIONET