Digjet banesa në Lushnje, plagoset 68-vjeçari

Një 68-vjeçar mbeti i plagosur në Lushnje pasi banesa e tij u përfshi nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në lagjen "Gafurr Muço".

Në banesën e shtetasit P. M ka rënë zjarr dhe për pasojë ka marrë djegie në trup shtetasi P. M, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Digjet banesa në Lushnje, plagoset 68-vjeçari

Digjet banesa në Lushnje, plagoset 68-vjeçari

EMISIONET