Basha takohet me gratë e 8 janarit, shoqërohet edhe nga bashkëshortja e tij

Basha takohet me gratë e 8 janarit, shoqërohet edhe nga

Ish-kreu i PD-së dhe deputeti demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim pune me gratë që ishin të pranishme në selinë e PD më 8 janar.

Lajmin e konfirmon në Facebook një prej anëtareve dhe aktivisteve të PD-së, Drita A. Lamaj, e cila ka shpërndarë edhe foto nga takimi.

“Sot në një takim të ngrohtë, të grave të cilat ishin brenda në selinë qendrore Partia Demokratike e Shqipërisë në dt. 8 Janar 2022 dhe kryetarin Lulzim Basha.

Takimi u karakterizua nga bashkëbisedim i sinqertë, ku spikati dëshira për të lënë të shkuarën në skajin më të erret të historisë së PDSH dhe shikimin nga e ardhmja duke përkrahur rikthimin e kryetarit Lulzim Basha”.

Basha takohet me gratë e 8 janarit, shoqërohet edhe nga

EMISIONET