Aksident në “Rrugën e Kombit”, plagosen 3 persona (Pamje)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në “Rrugën e Kombit” ku janë përplasur dy automjete me targa të Kosovës.

Mësohet se bëhet fjalë për një autobot nafte me KS 509 XB dhe mjeti tip Wosawagen 01 737.

Si pasojë ka marrë dëmtime mamaja e saj dhe motra, të cilat janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Po ashtu i dëmtuar ka mbetur edhe drejtuesi i autobotit.

Ndërkohë mësohet se pasojë e aksidentit mund të ketë qenë lagështia në rrugë.

Aksident në “Rrugën e Kombit”, plagosen 3 persona (Pamje)

Aksident në “Rrugën e Kombit”, plagosen 3 persona (Pamje)

Aksident në “Rrugën e Kombit”, plagosen 3 persona (Pamje)

EMISIONET