Aksident në “Levan-Tepelenë”/ Del nga rruga automjeti, dëmtohet drejtuesi dhe pasagjerja

Aksident në “Levan-Tepelenë”/ Del nga rruga automjeti,

Rreth orës 12:20, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, drejtuesi ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 12:20, në aksin rrugor "Levan-Tepelenë", shtetasi P. A., ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

EMISIONET